Магически свят
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магически свят

Магически свят.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Къщата"Черен изгрев"на Тод Мартин
Полянката I_icon_minitimeСря 04 Авг 2010, 12:28 by Тод Мартин

» Сметката на Сесилия Гонзалес
Полянката I_icon_minitimeСря 04 Авг 2010, 02:12 by Сесилия Гонзалес

» Пише ми се Роу Плей
Полянката I_icon_minitimeСъб 31 Юли 2010, 23:46 by Сесилия Гонзалес

» Герои на ангелите
Полянката I_icon_minitimeСъб 31 Юли 2010, 20:19 by Силвър Фейтън

» Реката
Полянката I_icon_minitimeВто 27 Юли 2010, 03:49 by Анна-Клаудия Вейн

» Роу Плей ТоМбОлА
Полянката I_icon_minitimeПет 23 Юли 2010, 20:35 by Анна-Клаудия Вейн

» Списание "Хестия"
Полянката I_icon_minitimeЧет 22 Юли 2010, 02:05 by Вивиан Брукнър

» Гората
Полянката I_icon_minitimeСря 21 Юли 2010, 23:53 by Анна-Клаудия Вейн

» Домът на Анна-Клаудия Вейн
Полянката I_icon_minitimeСря 21 Юли 2010, 23:17 by Анна-Клаудия Вейн

Top posters
Силвър Фейтън
Полянката I_vote_lcapПолянката I_voting_barПолянката I_vote_rcap 
Вивиан Брукнър
Полянката I_vote_lcapПолянката I_voting_barПолянката I_vote_rcap 
Рейвън Старлинг
Полянката I_vote_lcapПолянката I_voting_barПолянката I_vote_rcap 
Тод Мартин
Полянката I_vote_lcapПолянката I_voting_barПолянката I_vote_rcap 
Деймън Салватор
Полянката I_vote_lcapПолянката I_voting_barПолянката I_vote_rcap 
Вайълет Конър
Полянката I_vote_lcapПолянката I_voting_barПолянката I_vote_rcap 
Реджи Бейли
Полянката I_vote_lcapПолянката I_voting_barПолянката I_vote_rcap 
Лия Алазар
Полянката I_vote_lcapПолянката I_voting_barПолянката I_vote_rcap 
Изабел Ариан
Полянката I_vote_lcapПолянката I_voting_barПолянката I_vote_rcap 
Самър Милър
Полянката I_vote_lcapПолянката I_voting_barПолянката I_vote_rcap 
Приятелски форуми


 

 Полянката

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Силвър Фейтън
Bite me Edward <33
Силвър Фейтън


Брой мнения : 837
Дата на регистрация : 26.10.2009
Местожителство : In your perfect dreams.

Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Полянката   Полянката I_icon_minitimeНед 27 Юни 2010, 23:32

Голяма, зелена поляна се простираше около реката Деметра. Жителите на Хестия често си правеха пикници тук, защото наистина мястото е много приятно и спокойно.
Върнете се в началото Go down
Тод Мартин
°٠•●Вампир●•٠°
Тод Мартин


Брой мнения : 426
Дата на регистрация : 03.03.2010
Age : 36
Местожителство : Стара загора

Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянката   Полянката I_icon_minitimeПет 02 Юли 2010, 14:47

Настроените му беше ужасно,вчера успя да се скара със два от водещите вампира във градът и получи наказание.Бяха си разменили меко казано нецеливизовани изрази,обиди и сега трябвше да се оправя някак.Трудния му характел беше доста голям проблем и още със пристигането си създаде няколко неприятеля,който го считаха за жалък и самоуверененадувко.Даже и сутрешната закуска,която си направи със един отшелник никак не го стопли и просто го довърши по бързия и механичния начин.Не му се занимаваше със някакъв глупав елф,който се оказа долна стока лицемерно същество,но трябваше да внимава със вампирката,който изглеждаше доста заплашителна,когато някой я ядоса.Често казано,сега хич не му беше до нищо и реши да отиде н полянката,където да осатне сам със себе сина спокойствие.Трябваше да поработи доста върух себе си,оабче и нямаше да позволи някакви си тамъ същсетва да му държат сметка.Излегна се на мекаат земя,леко затоври очите си и си предсатви мисленно,как ще срещне някой момиче,което да го пормени изцяло и да не се държи тъй егоистично.Малко му беше самотно,че е сам във градът и му се исакше да срещне приятел,но като се имаше какъв късмет имаше,едва ли щеше да му се сбъдне това пожелание.
Върнете се в началото Go down
Вайълет Конър

Вайълет Конър


Брой мнения : 146
Дата на регистрация : 02.07.2010
Age : 30

Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянката   Полянката I_icon_minitimeСъб 03 Юли 2010, 00:47

Кристин се разхождаше бавно.Днес не беше в особенно добро настроение.Баща й беше влязъл в болница.Имаше проблеми със сърцето и се налагаше спешна операция,но той не желаеше да подпише,че е съгласен.Тя в никакъв случай не можеше да го остави да умре,но не знаеше и какво може да направи,за да предотврати фаталния край.Беше си обещала,че никога вече няма да се върне в човешкия свят,но случилото се някак я караше да забрави обещанието си,да размисли и да се върне.Да е до него и да го накара да се оперира,защото е за негово добро.Кристи много го обичаше и него и майка й,но трябваше да спази обещанието си.Беше доста разтревожена за състоянието на баща си,затова държеше телефона си в ръка,за да е в готовност за всякакви новини.Постоянно й се счуваше звън,тя бързо поглеждаше към телефона си,но в последствие се оказваше просто илюзия.Телефона й си седеше заключен,без никакви повиквания.От толкова притеснение беше започнала да глед анепрестанно в екрана на мобилния си и дори незнаеше къде е.Просто ходеше,без да знае къде се намира и къде отива.На няколко пъти пада,защото се спъваше в камъни и клони.Отново се изправяше и продължаваше.Беше се абстрахирала от околния свят,сякаш всичко около нея не съществуваше в момента.Изведнъж усети позната миризма.Миризма на вампир.Беше близо.Най-накрая отдели поглед от екрана.Почувства се леко замаяна от цялото това гледане в него.Когато дойде на себе си,се огледа и забеляза едно момче.Беше легнал на земята.
"Добре,че поне обонянието ми е включено на друга чистота от зрението,иначе щях да се спъна в него и..какви ли проблеми щях да си навлеча..отново.."-помисли си Кристи.Прибра телефона в джоба си и отиде до момчето.
-Хей..!-каза тихо,а гласът й едвам-едвам се чу.
Върнете се в началото Go down
http://world-of-magic.niceboards.net/forum.htm
Тод Мартин
°٠•●Вампир●•٠°
Тод Мартин


Брой мнения : 426
Дата на регистрация : 03.03.2010
Age : 36
Местожителство : Стара загора

Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянката   Полянката I_icon_minitimeСъб 03 Юли 2010, 01:28

Докато размишляваше за положението си във градът и как трябва да се държи,изведънж нечий глас го извади от негова дрямка и го върна към действителността.Извърна се и видя непознато момиче,което сотеше недалеч от него и го гледаше някак притеснено.Неговото шекто чуство му подсказва,че тя е вампир,но за разлика от първаат дето срещна преди няколко дни,тя е на друга вълна и изглежда безобидна.Малко смешно се получи,цащото двамата се гледаха и нищо не казваха.Непознатата някак си тихо се обади и се опита да го поздрави.Тази нейна поява го изненада,защото не беше очаквал някой друг като него да се приспособи и то точно на полянката.От друга страна,след всичко което се случи,сега се откриавше възможност пред него да не държи толкова гадно и да бъде по-любезен.Никога досега не се беше усмихвал,но някак си лицето му се смекчи и се появи нещо подобно на усмивка.
-Здравей,я гледай каква изненада,не очаквах на това тихо място да се появи друг вампир-каза той и се доближи до нея.Беше много хубава,но по-важното,че си намери компания и нямаше да му бъде толкова самотно.Някак си цялото напрежение напоследък падна от плещите му и сега младият вампир почуства някакво съвсем леко вълнение.След като оосъзна,че гледа глупаво,отново стана сериозно и се представи:Казвам се Тод Мартин и отскоро съм в града,как е товето име?
Върнете се в началото Go down
Вайълет Конър

Вайълет Конър


Брой мнения : 146
Дата на регистрация : 02.07.2010
Age : 30

Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянката   Полянката I_icon_minitimeСъб 03 Юли 2010, 01:38

Кристин го гледаше някак очакващо,защото усети,че той я гледа доста странно.Сякаш се беше отървал от нещо току-що.От нещо доста неприятно.Тя се усмихна леко,колкото да направи впечатление,че го слуша,макар,че самата тя беше отвеяна на другаде.Все пак този номер мина и той престана да я зяпа шантаво,и най-накрая проговори.Кристи се засмя лекичко и го погледна в очите.Сините й и иначе студени очи,сега излъчваха лъчезарност и топлота.
-Аз..ами..аз не съм точно в..аз..съм..ъъ..аз съм..ъъм..м..мо..-започна леко притеснено и не знаеше точно как да го каже.Стана й леко конфузно.Пое дълбоко въздух и каза на един дъх:
-Аз съм Кристин!Не,че искаш особенно да знаеш.Сигурна съм,че надали те интередува,но аз не съм точно вампир,аз съм морой.Разликата е,че..-след много кратка пауза добави-Говоря пълни глупости.Да мога да млъкна.Кристи млъкни!Да,добре..-изведнъж тя усети,че устата й плямпа,а мозъка й е изключил.Кристи запуши с ръка устата си.Усмихна се леко виновно,колкото да не прилича на толкова луда.Кристин сведе глава.
"Охх..пак оплесках всичко.."-помисли си и въздъхна безнадеждно.Вместо някоя обида или нещо подобно,момчето само се усмихна,което й се стори странно.
Върнете се в началото Go down
http://world-of-magic.niceboards.net/forum.htm
Тод Мартин
°٠•●Вампир●•٠°
Тод Мартин


Брой мнения : 426
Дата на регистрация : 03.03.2010
Age : 36
Местожителство : Стара загора

Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянката   Полянката I_icon_minitimeСъб 03 Юли 2010, 05:26

Леле,това момиче е толкова притеснена и сладка"мислеше си той,доакто я гледаше как заеква и се опитва да завърже разговор,но някой от думите й бяха доста странни,акто например тази морой,за която не беше чувал нищо.Не исакше да бъде любопитен и по никакъв начин нямаше да нахалства,обаче не разбираше защо тя заекваше и губеше смисала на вяска едно сове изречение,защото той нищо нямаше да направи и да я нагруби.Отдавна не беше се забавялавл така и започна да се смее и така продължи около десет минути,доакто накрая не издържа и престана.Кристен изглеждаше доста забавна личност и хич не го интересуваше каква е ,само трябваше да внимава със него,защото неговият харакетр бе доста известен във градът и трудно се въздържаше.
-Ей,недей да ме гледаш така странно-каза той и й хвърли един сърдит поглед.Не виждам нищо лошо във това да се смея,много си забавна и реакцията ми хареса-допълни вампирът и замълча,защото не беше от приказливите и реши да й остави време да се успокои.
Върнете се в началото Go down
Вайълет Конър

Вайълет Конър


Брой мнения : 146
Дата на регистрация : 02.07.2010
Age : 30

Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянката   Полянката I_icon_minitimeСъб 03 Юли 2010, 14:23

-Даа..добре..-каза Кристи и отново извади телефона си.Погледна го,но отново нищо.Никакви пропуснати обаждания.Тя въздъхна и го прибра в джоба на дънките си.Настъпи неловко мълчание,което Кристин така и не забеляза.Съзнанието й беше на друга планета.
Когато вдигна поглед и усети,че и двамата мълчат,тя смотолеви набързо:
-Аз трябва да..ъъ..вървя..-и тръгна забързано,но се спъна в един камък и се претъркули по тревата.Понеже бяха на нещо като хълмче,Кристи се претъркули в подножието му.Когато стана,хвана един кичур от косата си и го погледна.По цялата й коса имаше трева.
Тя направи смутена физиономийка и каза:
-Ооо божее..-сладкият й глас прокънтя безнадеждно.Мразеше когато косата й е отвратителна,а сега беше точно такава.Тя се пита да я оправи и горе-долу успя.Погледна нагоре към момчето,после надолу.Седна на тревата и хвърли телефона пред себе си.Състоянието на баща й я беше направило доста непохватна,макар че Кристини преди си беше такава,но не до такава степен.Вече започна да мисли,че ще е добре да се откаже от вампирските истории и да се върне при хората,като забрави за всичко това.Тя се излегна назад съвсем изморена от всички тези емоции и притеснения.
Върнете се в началото Go down
http://world-of-magic.niceboards.net/forum.htm
Тод Мартин
°٠•●Вампир●•٠°
Тод Мартин


Брой мнения : 426
Дата на регистрация : 03.03.2010
Age : 36
Местожителство : Стара загора

Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянката   Полянката I_icon_minitimeСъб 03 Юли 2010, 18:41

Тод реши да й помогне и почисти косата й от тревата,която бяха залепнали по нея.изглеждаше доста загрижена за нещо и явно очакваше да получи обаждане,защото постоянно гледаше към телефона и изражението й беше доста напрегнато и разтревожено.Остави я да се полежи малко на земята и да си събери мислите,защото колкото по-притеснена изглеждаше,толкова повече нещата се объркваха и ето,тази случка със паденето говореше за нейното състояние.Сега вече настроението му се разведдри и ставаше все по-добре,нореши да я изчака и ако му даде знащ по някакъв начин да продължат разговара,тогава щеше да се включи .През това време той реше да потренира малко и да направи няколко упражнения,защото от цялото това лежане,беше се схванал и раменете му почнаха до го болят.Обърна гръб на Кристен,да не я притесянва и като начало започна със нещо,подобно на гиманстика.Последваха я лицевите опори и накаря за десерт реши да потича за движение и за по-малко от минута обиколи целият хълм.Това му се отрази доста добре и щом приключи,просна се на меката трева и се разсмя о ттудовлствие.
Върнете се в началото Go down
Вайълет Конър

Вайълет Конър


Брой мнения : 146
Дата на регистрация : 02.07.2010
Age : 30

Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянката   Полянката I_icon_minitimeСъб 03 Юли 2010, 20:55

Кристин се изправи на лакти и го погледна странно.Тази "гимнастика" и тичането..леле..явно не само тя беше..странна.Засмя се на мислите си и каза тихо:
-Какво беше това?!
Кристин се отказа и прибра телефона обратно в джоба си.Нямаше смисъл да се побърква заради това.Беше загърбила семейството си и всичко и така беше по-добре.Стана на крака и се огледа.До където й стигше погледът,все трева и цветя.Беше й някак непонятно къде е,но не я и интересуваше много много.Чудеше се дали да го попита на колко е или щеше да бъде прекалено клиширано.Реши просто да си замълчи и да го изчака да каже нещо,защото в момента мислите й отсъстваха.Струваше й се сладък и това правеше възможността за нормален смислен разговор още по-малка.
Върнете се в началото Go down
http://world-of-magic.niceboards.net/forum.htm
Тод Мартин
°٠•●Вампир●•٠°
Тод Мартин


Брой мнения : 426
Дата на регистрация : 03.03.2010
Age : 36
Местожителство : Стара загора

Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянката   Полянката I_icon_minitimeСъб 03 Юли 2010, 21:05

От страни вероятно това,което направи перди малко изглеждаше странно,но вампирът реши да поразведри малко обстановката и нарочно започна да тича като пумпал нагоре-надолу.Това имаше доста забавен ефект,защото сле дкато приключи беше малко замаян,но и щастлив и не можеше да се въздържи да не го направи.Напарви се ,че не вижда усмивката на Кристен,която явно го е помислила за някой чудак,така че вече са двама.
Тя обаче нищо не казваше,вероятно мислите й бяха объркани,таак че Тод съвсем небержно подхъврли:
-Вероятно се чудиш дали да ме попиташ къде са намираме и какво е това място?
Въпросът беше доста изненадващ и върху лицето й се изписа силна изненада.Вероятно си помисл,че чете мислите й,но грешеше.
-Ти как позна?-невярващо попита момичето и гласът й пак заекна.
-Нищо работа и недей да мислиш,че чета мисли.Просто беше лесно по изражението ти да схвана за какво мислиш-допълни съвесм невинно Тод и парвейки се,че не вижда учудената й физиономия,попита:
-А сега ще ми кажеш ли за какво толкова се тревожиш,че се държиш толкова стеснително и притеснено?
Върнете се в началото Go down
Вайълет Конър

Вайълет Конър


Брой мнения : 146
Дата на регистрация : 02.07.2010
Age : 30

Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянката   Полянката I_icon_minitimeСъб 03 Юли 2010, 21:16

-Ами..аз съм си такава..-каза леко разколебано,но после го погледна сигурно.Идеше й да припадне всеки момент,от цялото това негово въртене й се беше завило свят.Тя се успокои и каза тихо:
-Май..ще..вали..-погледна към небето.Тъмно облаци се спуснаха, стана мрачно и влажно.Скоро щеше да завали.Но Кристи обичаше дъжда.Прохладата,която носеше,капките вода стичащи се по лицето й,мириса на току-що окосена трева и скачането в локвите,от което ставаш вир вода,но пък е забавно.Това отвори още една рана в сърцето й.Отново се сети за близките си,които се тревожеха дали тя е добре.И за приятелите си,които изостави без едно "сбогом",защото не обичаше да се сбогува.

ПП.Аз съм КристИн,а не КристЕн!
Върнете се в началото Go down
http://world-of-magic.niceboards.net/forum.htm
Тод Мартин
°٠•●Вампир●•٠°
Тод Мартин


Брой мнения : 426
Дата на регистрация : 03.03.2010
Age : 36
Местожителство : Стара загора

Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянката   Полянката I_icon_minitimeНед 04 Юли 2010, 04:54

Времето постепенно ставаше по-хладно,вятърът се усилеваше и небето започваше да потъмнява.До няколко минути най-вероятно щеше да започне да вали,а защо и не да се образума някой буря.Тод хич не се боеше от времето и зачака дъждът да завали,защото във спомените си като малък много обичаше да се разхожда и да си играе под дъжда.Обожаваше когато настанат бурни и хладни дни,който го презареждаха със енергия и го караха да се забавлява.
Отговорът й никак не беше изненадващ,защото въпреки че изглеждаше толкова стеснителна и свита,много често външният вид лъжеше,така че нямаше намерение да се подвежда.Беше леко пребледняла,вероятно след неговите луди движения нагоренадолу,са предизвикали световъртежи в главата й.Нищо,не е болка за умиране и може да се спарви със това.
-Хей,чак сега се сетих-със извинителен тон се обади той.Съжалявам,на няколко пъти ти обърках името,не се казваш Кристен,а Кристин.
-Радвам се,че се усети-казах някак строго,но и меко момичето.Не обичам много,когато някой ми обърка името и започва да свикква.Все едно е да ти кажа Под,вместо Тод.
Това си го биваше и се получи нещо като рима и то доста смешно и момечто се размя.Въпреки че до момента не се бе разкрила достатъчно,неговото шесто чуство му подсказваше да се довери и да не се съмнява.
Тези двамата наистина се озаха странна двойка-единият заекващ и притеснителен вампир или какквото и да съещство да беше тя и вампир,който обича да бяга и като луд и без умора тича във противоположни посоки.
Тази грешка със името,никак не го смути и леко извърна глава към небето.Всеки момент можеше да заваби и той можеше да остане,но ако Кристин поиска може и да си приберат по живо и здраво.
Върнете се в началото Go down
Вайълет Конър

Вайълет Конър


Брой мнения : 146
Дата на регистрация : 02.07.2010
Age : 30

Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянката   Полянката I_icon_minitimeНед 04 Юли 2010, 15:56

Леко започна да вали.Небето потъмня.Стана студено.Кристи притръпна.Беше й студено.Луната започна да изгрява,но не се виждаше много от облаците.Кристин гледаше луната.Сякаш я беше хипнотизирала с красотата си.
-Ти..няма ли да се..мм..вали..-каза тя тихо и едвам-едвам.Все още не знаеше какво точно да каже.Не беше свикнала да има компания и да говори без причина.Сега сините й очи сякаш бяха стъклени.Погледна към Тод.Той сякаш мислеше да остане още доста там.Нямаше нищо против да остане и тя,но..той може би искаше да е сам.
-Аз..ако ти преча..ще си..тръгвам..
Върнете се в началото Go down
http://world-of-magic.niceboards.net/forum.htm
Тод Мартин
°٠•●Вампир●•٠°
Тод Мартин


Брой мнения : 426
Дата на регистрация : 03.03.2010
Age : 36
Местожителство : Стара загора

Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянката   Полянката I_icon_minitimeПон 05 Юли 2010, 00:34

-Не,нищо подобно,много се радвам,че ми правиш компания-побърза да каже Тод,защото не искаше да остава пак сам.Нейното присъствие го караше да се чуства добра и ако останеще много щеше да се зарадва.Просто не исакше да я притиска по някакъв начин,а си личеше,че и тя беше доста притеснена и не беше свикнала да разговаря.По-скоро беше малко по-затворена от нето,вероятно обичаше тихите места,който й носеха спокойствие и като каза дъждът също имаше своята роля.
-Знаеш ли,ще остана и двамата ще са насладим на този дъжд-ободряващо каза отй и се усмихна.Искам ад се учстваш добре и ако не ти се говори,няма проблем.
Момичето стоеше неподвижно и нищо не казваше,но явно обмисляше чутото и после кимна с глава.Очите й засияха,усмивка се плъзна по лицето й и явно щяха да се насладят на поройния дъжд,който започваше да се усилваше.
Младежът нямаше пробелми със своето физическо сътояния,нямаше как да се разболее и мълчаливо започна да си играе със капките,който по(наха да се сипят върху лицето му и да го гъделичкат.Този ден не беше чак толкова лош,срещна също толкова странно същество като него,въпреки че това си беше само привидно.
Върнете се в началото Go down
Вайълет Конър

Вайълет Конър


Брой мнения : 146
Дата на регистрация : 02.07.2010
Age : 30

Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянката   Полянката I_icon_minitimeПон 05 Юли 2010, 00:55

Дъждът се усилваш.Започна да гърми.Кристин се чувстваше страхотно.Времето,оклоността и..Тод.Имаше чувството,че го познава отдавна,въпреки че се бяха запознали преди малко.Реши,че иска да знае малко повече за него,затова го попита тихо,защото не искаше да изглежда сякаш е нахална:
-Ъм..ще ми разкажеш ли нещо за себе си..?!
Усмихна му се леко и сведе поглед.Отново го вдигна и щом засече топлия поглед на Тод се изчерви леко и прехапа устни.Стана й леко конфузно и се усмихна,сякаш да прикие червенината на лицето си.Не смееше да го погледне в очите.Беше я страх..
Върнете се в началото Go down
http://world-of-magic.niceboards.net/forum.htm
Тод Мартин
°٠•●Вампир●•٠°
Тод Мартин


Брой мнения : 426
Дата на регистрация : 03.03.2010
Age : 36
Местожителство : Стара загора

Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянката   Полянката I_icon_minitimeПон 05 Юли 2010, 01:09

Времето ставаше все по-бурно,студено и вече целият се беше намокрил,но това по никакъв начин не отклони вниманието му от момичето,което най-после успя да преодолее своята стеснителност и да успее да ес отпусне.Тя се престраши да му заде въпрос и искаше да научи нещо повече за него.Той поначало не обичаше да разказва историята си,която не бе много приятна,но щом тя се интересуваше накратко щеше да й каже.
-Роден съм във град Кембридж,това е малък град в Англия в семейсво на вещица и вампир.По-точно майка ми Анна е наполоивна вещица и вампир,а той е чистокръвен вампир и заради това тя може да има поколение.Детството ми е не ещастливо,защото те двамата са се обчали много силно,но моята поява разваля техните намеерния за щастие и те решават да се отърват от мен.Опитват се да ме убият,но разбират,че съм неразрушим или просот казано не могат да ме убият.Със течение времето разбирам са мойте сили и ми сатав ясно,че съм доста по-силен от който да е вампир или върколак.Но тъй акто не умея да си ги използвам по предназначение,това ми създаваше неприятностни и не занех как да се държа и да се контролирам.Напуснах градчето и отдавна не съм чул нищо за родителите си,но не искам да знам,защото заради тях аз доста страдах и не можах да се насладя на хубавите неща,който предлагаше живота.
Тод завърши разказа си и почуства как вътрешно гневът му се надига,цялата болка таена през годините отново се появаваше,но не искаше Кристин да го види в този вид и се помъчи да се успокои.
Върнете се в началото Go down
Вайълет Конър

Вайълет Конър


Брой мнения : 146
Дата на регистрация : 02.07.2010
Age : 30

Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянката   Полянката I_icon_minitimeПон 05 Юли 2010, 15:11

След чутото Кристин нямаше какво да каже.Беше слисана и нямаше думи.А и не знаеше дали ако каже нещо,няма да го заболи,защото си спомня.Тя сведе глава,защото историята му не беше от най-хубавите и със сигурост за него не беше много лесно да я разкаже просто ей така.Донякъде съжаляваше,че го е попитала,донякъде не.Той така или иначе трябва да преодолее миналото си и без проблеми да се обръща понякога назад и да си спомня за всичко,което е минало вече.
-Аз..съжалявам..не трябваше да те питам затова..-каза тихо Кристи и погледна отново към луната,но почти нищо вече не се виждаше от нея.Кристин беше мокра,но това не й пречеше особенно.
Върнете се в началото Go down
http://world-of-magic.niceboards.net/forum.htm
Тод Мартин
°٠•●Вампир●•٠°
Тод Мартин


Брой мнения : 426
Дата на регистрация : 03.03.2010
Age : 36
Местожителство : Стара загора

Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянката   Полянката I_icon_minitimeВто 06 Юли 2010, 00:15

Лекото вълнение и болката,който изпита докато разказваше историята бързо преминаха и лицето му стана като камък.Всичко беше оставил в миналото и не исакше да се връща назад.Беше го преодолял и сега исакше да има живот,по-добър и да не зависи от никой.Забеляза,че момичето се натъжи и се разтрои от чутото и побърза да я успокои.
-Недей така,нищо не е станало.Радвам се,чи ти споделих моята история и вече знаеш основното.Ни си виновна по никакъв начин,аз се радвач че ти го разказах и сега ми стана по-добре-увери я Тод и леко я потупа по рамото.
Това си беше самата истина,защото беше срещнал сродна душа на която можеше да довери свойте най-съкровенни тайни.Имаше й доверие и знаеше,че това ще си остане между тях.
Не беше задължително да говорят много,за да разберат,че се чустват добре помежду си и могат да бъд искренни и честни един към друг.
Върнете се в началото Go down
Вайълет Конър

Вайълет Конър


Брой мнения : 146
Дата на регистрация : 02.07.2010
Age : 30

Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянката   Полянката I_icon_minitimeВто 06 Юли 2010, 01:02

Това леко потупване по рамото й се стори странно.Сега беше доста изнервана и не можа да се стърпи да не каже нещо.Не можеше да се спре,колкото и да искаше да не го казва,Кристи го каза:
-Трогателна история,успокоение,потупване по рамото?!Не стига,че бях слушател,но сега и момче ли станах.О..моля те,така се потупват момчетата по приятелски.Ако не си забелязал аз съм момиче!-когато чу какво беше казала току-що,Кристин се ококори и сложи ръка на устата си.
"Леле..какво направих!Ще умра.."-мислеше си Кристин.Той имаше право да й се разсърди за това което тя каза.Щеше да го рабере напълно,защото и тя би направила така.Не беше вярно,не и пречеше да го слуша,дори някак я разсейваше от нейното детство и историята й.Тя сведе глава и не посмя да погледне Тод в очите.
Върнете се в началото Go down
http://world-of-magic.niceboards.net/forum.htm
Тод Мартин
°٠•●Вампир●•٠°
Тод Мартин


Брой мнения : 426
Дата на регистрация : 03.03.2010
Age : 36
Местожителство : Стара загора

Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянката   Полянката I_icon_minitimeВто 06 Юли 2010, 01:27

Точната дума беше смразяване,вцепение и шок,това почуства,когато чу думите на Кристин и начинът по който се отнесе със него.Думите й удариха право в целта и за момент не можеше да мръдне и да асимилира случващото се.Не бе ше очаквал такава нейна реакция и то за едно потупване,чрез което той въобще не се отнесе със нея като момче, а просто исакше да я успокои.
Разбира се,че имаше и дург начин прмерно да я прегърне,но можещше да получи плесница.Това бе леден душ,който се изля върху него и няколкосекунди не помръдваше.Кристин вероятно вече съжаляваше за думите си,но вече беше късно и всичко хубаво,което бе изпитал днес се разруши на парчета.
Край,усмивката му изчезна и лицето му се вкамени,очите му заблестяха гневно и се изправи на крака.От вътре бушуваше силен гняв,разочорование,че беше се открил перд нея по такъв начин и това беше грешка.Грешка,която никога повече нямаше да повтори и да бъде такъв глупак,че някакво мочие да го използва.
-Жалко,а аз те мислих,че по някакъв начин сме станали приятели-гласът му беше станал ледено студен,безпристрастен и лишен от всякакви емоций.
Изпиат силното желание да върне жеста и да се отенес със нея като парцал,но не можа и вчесто това продължи:Съжалявам,че по такъв начин изтълкува това потупване,не исакх да те засегна.Както и да е,всичко ми стана ясно и вече няма какво да си кажем.
Тод я изгледа няколко секунди,след което без да казва нищо,тръгна си от поляната и се запъти някъде,където да не се сблъсква със такива същества,който да се отнасят неблагодарно и предателски с теб.
Върнете се в началото Go down
Вайълет Конър

Вайълет Конър


Брой мнения : 146
Дата на регистрация : 02.07.2010
Age : 30

Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянката   Полянката I_icon_minitimeВто 06 Юли 2010, 02:02

Кристин замръзна на място.Не искаше да се случва така и в никакъв случай не желаеше да му наговори това.Целия този стрес й дойде прекалено в повече.В този момент би наговорила какво ли не,без дори да се усети,на който и да било,дори да беше скъп за нея човек или не.Тя скочи на крака и извика отчаяно след него:
-Тод чакай!Не исках!Честно!-той не й обърна никакво внимание и продължи напред.Беше доста ядосан и явно я мразеше в този момент.Кристи падна на колени и сведе глава.
-Всичко провалям!Винаги е така!Май ще е по-добре да се върна в човешкия свят!-каза решително и остана под дъжда.Той я успокояваше.Беше решила,че ще загърби всички тези вампирски истории и ще се върне.Беше глупост от нейна страна да дойде тук.Започна да съжалява,че Андрес й бе казал,че е морой.Искаше да забрави всички тези сили и други глупости и да се махне.Да се върне към стария си живот и всичко останало.
Върнете се в началото Go down
http://world-of-magic.niceboards.net/forum.htm
Ева Лонгориа

Ева Лонгориа


Брой мнения : 19
Дата на регистрация : 04.07.2010

Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянката   Полянката I_icon_minitimeСря 07 Юли 2010, 15:10

Денят е неописуемо хубав и за разлика от изминалите дни бе прохладен .Хубаво да излезеш навън, макар и в малкото градче и да вдишаш от прекрасният летен въздух, каращ дробовете ти да се разширяват до край.. Да вдишваш и издишваш, макар и да не ти е нужно..
По полянката вървят едно момче и момиче още не ги познавах ,но вскоро време щяхме да се запознаем.
Сякаш вървят на забавен кадър, а вятърът най-нагло си позволяваше да разроши моята кестенява коса, сякаш играейки си с тях. Тук беше доста приятно ,защото дишаш свеж въздух.
-Доближих се до тях и казах:
-Здравейте!Аз съм Ева Лонгориа-приятно ми е!


Последната промяна е направена от Ева Лонгориа на Сря 07 Юли 2010, 15:31; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Рейвън Старлинг
Админ! °٠•●Вампир●•٠°
Рейвън Старлинг


Брой мнения : 452
Дата на регистрация : 26.10.2009
Age : 32
Местожителство : Някъде в тъмното..

Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянката   Полянката I_icon_minitimeСря 07 Юли 2010, 15:20

Пиши в трето лице!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянката   Полянката I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Полянката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магически свят :: Магическият Град :: Града Хестия :: Реката-
Идете на: